Project Source (7.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Type
ca: Tipus

en: Project
ca: Projecte

en: - None -
ca: - Cap -

en: Theme
ca: Tema

en: Module
ca: Mòdul

en: Published
ca: Publicat

en: Global settings
ca: Paràmetres globals

en: Hidden
ca: Ocult

en: Distribution
ca: Distribució

en: Testing
ca: Proves

en: Unpublished
ca: Sense publicar
