Project Source (7.x-1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Type
eo: Tipo

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Published
eo: Publikigita

en: Global settings
eo: Globalaj agordoj

en: Hidden
eo: Kaŝita
