Project Source (7.x-1.0-beta2) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Status
fr: État

en: Development
fr: Développement

en: Project
fr: Projet

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Theme
fr: Thème

en: Published
fr: Publié

en: Global settings
fr: Paramètres globaux

en: Hidden
fr: Caché

en: Testing
fr: Test

en: Unpublished
fr: Non publié

en: Revoked
fr: Annulé(e)
