Project Source (7.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Type
hu: Típus

en: Project
hu: Projekt

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Theme
hu: Smink

en: Module
hu: Modul

en: Published
hu: Közzétéve

en: Global settings
hu: Általános beállítások

en: Hidden
hu: Rejtett

en: Distribution
hu: Disztribúció

en: Testing
hu: Tesztelés

en: Unpublished
hu: Rejtett
