Project Source (7.x-1.0-beta2) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Type
hy: Տեսակ

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Global settings
hy: Գլոբալ պարամետրեր

en: Hidden
hy: Թաքնված
