Project Source (7.x-1.0-beta2) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Status
it: Stato

en: Development
it: Sviluppo

en: Type
it: Tipo

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Theme
it: Tema

en: Module
it: Modulo

en: Published
it: Pubblicato

en: Global settings
it: Impostazioni globali

en: Hidden
it: Nascosto

en: Testing
it: In fase di test

en: Unpublished
it: Non pubblicato
