Project Source (7.x-1.0-beta2) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Type
ku: جۆر

en: Project
ku: پرۆژە

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Global settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Hidden
ku: شارراوە

en: Testing
ku: تاقیکردنەوە
