Project Source (7.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Type
lt: Tipas

en: Project
lt: Projektas

en: - None -
lt: - Joks -

en: Theme
lt: Tema

en: Module
lt: Modulis

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Global settings
lt: Bendros nuostatos

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Testing
lt: Testavimas

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas
