Project Source (7.x-1.0-beta2) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Type
ml: തരം

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Module
ml: മൊഡ്യൂൾ

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ
