Project Source (7.x-1.0-beta2) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Development
ne: विकास

en: Type
ne: प्रकार

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Hidden
ne: लुकेको
