Project Source (7.x-1.0-beta2) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Type
ps: بڼه

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Theme
ps: ویینه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Hidden
ps: پټ
