Project Source (7.x-1.0-beta2) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: Type
pt: Tipo

en: Project
pt: Projecto

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Theme
pt: Tema

en: Module
pt: Módulo

en: Published
pt: Publicado

en: Global settings
pt: Definições globais

en: Hidden
pt: Oculto

en: Testing
pt: Testando

en: Unpublished
pt: Não publicado

en: Revoked
pt: Revogado(a)
