Project Source (7.x-1.0-beta2) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Development
sl: Razvoj

en: Type
sl: Tip

en: Theme
sl: Tema

en: Published
sl: Objavljeno

en: Global settings
sl: Globalne nastavitve

en: Hidden
sl: Skrito

en: Testing
sl: Testiranje
