Project Source (7.x-1.0-beta2) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Type
sq: Lloji

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Published
sq: Publikuar

en: Global settings
sq: Rregullimet e përgjithshme
