Project Source (7.x-1.0-beta2) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Type
sr: Tип

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Theme
sr: Тема

en: Hidden
sr: Сакривено

en: Unpublished
sr: Необјабљено
