Project Source (7.x-1.0-beta2) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Development
ug: پروگرامما تۈزۈش

en: Type
ug: تىپى

en: - None -
ug: يوق

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Global settings
ug: ئومۇمى تەڭشەش

en: Hidden
ug: يوشۇرۇن

en: Testing
ug: سىناش
