Project Source (7.x-1.0-beta3) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Development
ast: Desendolcu

en: Type
ast: Triba

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Published
ast: Espublizáu

en: Global settings
ast: Preferencies globales

en: Hidden
ast: Anubríu

en: Testing
ast: Prebes
