Project Source (7.x-1.0-beta3) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Type
bo: རིགས

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Module
bo: མ་དཔེ

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Global settings
bo: སྤྱི་ཁྱབས་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད

en: Hidden
bo: སྦས་ཡོད་པ

en: Testing
bo: ཚོད་ལྟ་བྱེད་པ
