Project Source (7.x-1.0-beta3) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Status
es: Estado

en: Development
es: Desarrollo

en: Type
es: Tipo

en: Project
es: Proyecto

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Theme
es: Tema

en: Module
es: Módulo

en: Published
es: Publicado

en: Global settings
es: Opciones globales

en: Hidden
es: Oculto

en: Distribution
es: Distribución

en: Testing
es: Probando

en: Unpublished
es: Sin publicar

en: Revoked
es: Revocado
