Project Source (7.x-1.0-beta3) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Status
is: Støða

en: Type
is: Slag

en: - None -
is: - Einki -

en: Published
is: Útgivið

en: Global settings
is: Globalar setingar

en: Hidden
is: Krógvað

en: Unpublished
is: Ikki givið út
