Project Source (7.x-1.0-beta3) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Development
gu: વિકાસ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Hidden
gu: છુપાયેલુ
