Project Source (7.x-1.0-beta3) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Development
hr: Razvoj

en: Type
hr: Vrsta

en: Project
hr: Projekt

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Theme
hr: Tema

en: Module
hr: Modul

en: Published
hr: Objavljeno

en: Global settings
hr: Opće postavke

en: Hidden
hr: Skriveno

en: Testing
hr: Testiranje
