Project Source (7.x-1.0-beta3) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: - None -
nl: - Geen -

en: Theme
nl: Thema

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Global settings
nl: Algemene instellingen

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Distribution
nl: Distributie

en: Testing
nl: Tests

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd
