Project Source (7.x-1.0-beta3) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Type
ro: Tip

en: Project
ro: Proiect

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Theme
ro: Temă

en: Module
ro: Modul

en: Published
ro: Publicat

en: Global settings
ro: Setări generale

en: Hidden
ro: Ascuns

en: Testing
ro: Testare

en: Unpublished
ro: Nepublicat
