Project Source (7.x-1.0-beta3) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Development
sk: Vývoj

en: Type
sk: Typ

en: Project
sk: Projekt

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Module
sk: Modul

en: Published
sk: Zverejnené

en: Global settings
sk: Globálne nastavenia

en: Hidden
sk: Skryté

en: Testing
sk: Testovanie

en: Unpublished
sk: Nezverejnené
