Project Source (7.x-1.0-beta3) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Development
ta: உருவாக்கம்

en: Type
ta: வகை

en: Project
ta: திட்டம்

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Theme
ta: தீம்

en: Module
ta: கூடகம்

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Global settings
ta: தளமுழுமைக்குமான அமைவுகள்

en: Hidden
ta: மறைந்தது

en: Testing
ta: சோதனையிடுகிறது

en: Unpublished
ta: வெளியிடப்படாத
