Project Source (7.x-1.0-beta3) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Development
tr: Geliştirme

en: Type
tr: Tip

en: Project
tr: Proje

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Theme
tr: Tema

en: Module
tr: Modül

en: Published
tr: Yayında

en: Global settings
tr: Genel ayarlar

en: Hidden
tr: Gizli

en: Testing
tr: Test ediliyor

en: Unpublished
tr: Yayında değil
