Project Source (7.x-1.0-beta3) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Development
uk: Розробка

en: Type
uk: Тип

en: Project
uk: Проект

en: - None -
uk: - Немає -

en: Theme
uk: Тема

en: Module
uk: Модуль

en: Published
uk: Опубліковано

en: Global settings
uk: Глобальні налаштування

en: Hidden
uk: Приховано

en: Distribution
uk: Комплект

en: Testing
uk: Тестування

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Revoked
uk: Недійсний

en: Unsupported
uk: Непідтримуваний
