Project Source (7.x-1.0-beta3) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: Type
ur: قِسم

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Hidden
ur: چھپا ہو ا
