Project Source (7.x-1.0-beta3) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Type
af: Tipe

en: Project
af: Projek

en: - None -
af: - Geen -

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Global settings
af: Globale-instellings

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: Revoked
af: Herroep
