Project Source (7.x-1.0-beta3) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Type
cy: Math

en: - None -
cy: - Dim -

en: Theme
cy: Thema

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Global settings
cy: Gosodiadau eang

en: Hidden
cy: Wedi cuddio

en: Testing
cy: Profi
