Project Source (7.x-1.0-beta2) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Development
de: Entwicklung

en: Type
de: Typ

en: Project
de: Projekt

en: - None -
de: - Nicht festgelegt/ausgewählt -

en: Module
de: Modul

en: Published
de: Veröffentlicht

en: Global settings
de: Globale Einstellungen

en: Hidden
de: Ausgeblendet

en: Distribution
de: Verteilung

en: Testing
de: Testen

en: Unpublished
de: Nicht veröffentlicht

en: Revoked
de: Widerrufen

en: Unsupported
de: Nicht unterstützt

en: Recommended major version
de: Empfohlene Hauptversion
