Project Source (7.x-1.0-alpha4) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Type
el: Τύπος

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Theme
el: Θέμα

en: Module
el: Μονάδα

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Hidden
el: Κρυφό

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο
