Project Source (7.x-1.0-alpha4) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Status
he: מצב

en: Development
he: פיתוח

en: Type
he: סוג

en: Project
he: פרוייקט

en: - None -
he: - ללא -

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Module
he: מודול

en: Published
he: מפורסם

en: Hidden
he: מוסתר

en: Unpublished
he: לא מפורסם
