Project Source (7.x-1.0-beta3) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Status
is: Staða

en: Development
is: Þróun

en: Type
is: Gerð

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Theme
is: Þema

en: Module
is: Eining

en: Published
is: Birt

en: Hidden
is: Falið

en: Unpublished
is: Ekki birt
