Project Source (7.x-1.0-beta3) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Development
jv: Pangembangan

en: Type
jv: Tipe

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Theme
jv: Tema

en: Module
jv: Modul

en: Published
jv: Dipacak

en: Global settings
jv: Sétingan global

en: Hidden
jv: Umpetan

en: Testing
jv: Ujian
