Project Source (7.x-1.0-beta3) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Development
oc: Desvolopament

en: Type
oc: Tipe

en: Project
oc: Projèctes

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Theme
oc: Tèma

en: Module
oc: Modul

en: Published
oc: Publicat

en: Global settings
oc: Paramètres globals

en: Hidden
oc: Amagat

en: Testing
oc: Tèst

en: Unpublished
oc: Pas publicat
