Project Source (7.x-1.0-alpha4) - en to rm translation catalogue (7 entries)

en: Status
rm: situaziun giuridica

en: Development
rm: explicaziun

en: Type
rm: gener

en: Module
rm: modul

en: Published
rm: edir

en: Hidden
rm: zuppentà

en: Unpublished
rm: na edir
