Project Source (7.x-1.0-alpha4) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Development
te: రూపకల్పన

en: Type
te: రకం

en: Project
te: ప్రాజెక్టు

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Theme
te: అలంకారం

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి
