Project Source (7.x-1.0-beta3) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Development
vi: Phát triển

en: Type
vi: Kiểu

en: Project
vi: Công trình

en: - None -
vi: - Không -

en: Theme
vi: Sắc thái

en: Published
vi: Đã công bố

en: Global settings
vi: Thiết đặt toàn cục

en: Hidden
vi: Ẩn

en: Testing
vi: Kiểm tra

en: Unpublished
vi: Đã bỏ công bố

en: Revoked
vi: Bị hủy bỏ
