Project Stats (7.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Full project name
af: Projek se volledige naam

en: Short project name
af: Kort projeknaam

en: updated
af: opgedateer

en: Edit
af: Wysig

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.
