Project Stats (7.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: updated
ast: anováu

en: Edit
ast: Editar

en: Updated
ast: Anováu
