Project Stats (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: updated
cs: aktualizováno

en: Edit
cs: Upravit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Downloads
cs: Stažení souborů
