Project Stats (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Cancel
da: Annullér

en: updated
da: opdateret

en: Edit
da: Redigér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Updated
da: Opdateret

en: Add project
da: Tilføj projekt

en: Save project
da: Gem projekt

en: Update data
da: Opdateringsdata
