Project Stats (7.x-1.0-beta1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: updated
dz: དུས་མཐུན་བཟོ་ཡོདཔ།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།
