Project Stats (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: updated
eu: eguneratua

en: Edit
eu: Editatu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: TODO
eu: Egiteko dago

en: Update data
eu: Data eguneratu
