Project Stats (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: updated
fi: päivitetty

en: Edit
fi: Muokkaa

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Downloads
fi: Lataukset

en: Add project
fi: Lisää projekti

en: Update data
fi: Päivitä tiedot
