Project Stats (7.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: updated
kk: жанартылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.
