Project Stats (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: updated
ku: نوێکرایەوە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە
