Project Stats (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: updated
lt: atnaujinta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Downloads
lt: Atsisiuntimai
